29 Липня 2019
Новини

«Динамо» виграло Суперкубок України ввосьме в історії

Київське «Динамо» виграло футбольний Суперкубок України у матчі з  «Шахтарем».

Результатом матчу стала вольова перемога киян з рахунком «2:1». Про це повідомляє Укрінформ.

Новий футбольний сезон в Україні традиційно стартував матчем за Суперкубок. В Одесі зустрілись кращі команди минулого сезону – «Шахтар» і «Динамо».

«Гірники» вийшли вперед у доданий до першого тайму час – відзначився Алан Патрік. Після перерви динамівці мали перевагу і на 80-й хвилині Микита Бурда зрівняв рахунок. Через три хвилини Денис Гармаш вивів киян вперед. Матч так і завершився перемогою «Динамо» 2:1.

В чемпіонаті України сьогоднішні суперники стартують 31 липня. «Шахтар» зіграє на виїзді з «Олександрією», а «Динамо» їде в гості до львівських «Карпат».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, суперкубок, футбол, футбол, футбол, футбол