На Київщині дві неповнолітні дівчини у нетверезому стані побилися з медиками «швидкої допомоги» і правоохоронцями.
Аби заспокоїти дебоширок, поліції довелося застосувати сльозогінний газ.
На відеокадрах видно, як дівчата підбігають до лікарів, намагаючись їх вдарити.
На допомогу приїхали правоохоронці, але коли вони спробували завадити неповнолітнім, одна з них почала бити й поліцейських. Судячи з відео, підлітки були у стані алкогольного сп’яніння.
«Закінчилося все тільки тоді, коли один із правоохоронців дав понюхати «майбутнім мамам» газовий балончик", – йдеться у дописі.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
Сьогодні, 11:57
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Реклама





