22 Липня 2019
Новини

У Києві з’явилося пиво «Уляна» із зображенням Супрун (фото)

У Києві з’явилося пиво «Уляна» із зображенням Супрун (фото)

На ринку України випущено лімітовану серія хмільного із в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун на логотипі.

Напій варять у львівській броварні Pravda. Можливість спробувати це крафтове пиво з’явилася у киян завдяки столичному магазину «Пивотека 365», який закупив неординарне пінне, передає «Інформатор».

Повідомляється, що лімітовану серію пива «Уляна» продають за 53,99 грн за пляшку об’ємом 0,33. «Пивотека» також заявила, що в подальшому цей напій закуповувати не планують.

Сама Уляна Супрун поки не прокоментувала новину про незвичайний напій, обличчям якого вона стала. Однак виробники стверджують, що вибрали очільницю Мінздоров’я для зображення на етикетці,  адже Супрун – зовсім не характерна для української політики особистість. До її висловлювань часто ставляться неоднозначно. Хтось вважає методи пані Уляни прогресивними, а поради слушними. А хтось не схильний їй довіряти.

Нагадаємо, хто не в курсі: Уляна Супрун – американка за походженням, яка вирішила повернутися з чоловіком в Україну. Деякі ментальні цінності і свої погляди вона прагне прищепити нашому суспільству. На етикетці Супрун зобразили в оточенні таблеток і з кущем конопель у руках. Це безневинний шарж на часами засучасні для українців пости на сторінці в. о. міністерки у Facebook.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, суспільство, Фото
В тему

Останні матеріали