22 Липня 2019
Новини

«Оголошую вас дружиною і дружиною»: вперше в Україні – одностатевий шлюб (фото, відео)

«Оголошую вас дружиною і дружиною»: вперше в Україні – одностатевий шлюб (фото, відео)

Перший в Україні одностатевий шлюб відбувся в Києві, під час фестивалю хендмейду.

В суботу, 20 липня, в столиці сталася неординарна подія – на очах у фестивальників «Кураж Базару» узяла шлюб одностатева пара, передає видання «Інформатор», чий кореспондент був присутній на церемонії одруження двох молодих дівчат.

Наречені Ночек і Олена зіграли весілля просто на блошиному ринку. Вони наділи одна одній обручки і промовили клятви в присутності близьких людей.

«Все було по-справжньому, дуже зворушливо і щиро. Наречених вітали десятки щасливих гостей. Звучала чудова музика, першими перед усіма присутніми з’явилися маленькі ангели (дітки), вони розсипали тисячі сердечок навколо. За ними вийшли й головні героїні свята. Спочатку Олена в супроводі брата, а потім і Ночек у супроводі сестри», – пишуть журналісти.

Вказується, що наречені підписали документи, які відправлять до Португалії, після чого новоспечені дружина і дружина зможуть отримати свідоцтво про шлюб.

Після офіційної частини обидві спочатку кинули в натовп букети. Потім дівчата зняли одна з одної підв’язки й також кинули їх для неодружених хлопців.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, суспільство, лгбт-спільнота
В тему