9 Липня 2019
Новини

Синоптики: «Вереснева свіжість» навідалась в Україну надовго

Синоптики: «Вереснева свіжість» навідалась в Україну надовго

Прогноз на найближчі дні в Україні – по-осінньому свіжо, вітер і дощ.

У середу, 10 липня, в Україні, на продовження погодної тенденції останнього тижня, і надалі знижуватиметься температура повітря. Встановиться практично осіння свіжість. Про це у своєму Facebook пише метеоролог Наталія Діденко.

«Холод не лише триватиме найближчим часом в Україні, а й ще більше підсинить наші ранкові та вечірні носи. Бо найближчої ночі температура повітря у більшості областей України опуститься до +7…+14 градусів. Удень потепліє, звичайно. Очікується +17…+24 градуси. У південній частині 10 липня буде +12…+16 градусів, удень +23…+26 градусів», – такий прогноз у своїй соцмережі дає синоптик.

За її словами, разом із атмосферними фронтами північно-східного циклону Pirmin у більшість регіонів країни прийдуть дощі. А ось вплив атлантичного антициклону Winnie зумовить переважно суху погоду на півдні та південному сході України. Тим часом у західних і північних областях очікується поривчастий вітер.

У Києві у середу, 10 липня, очікується періодичний дощ, часом рвучкий західний вітер, уночі +12…+14 градусів, удень близько +20 градусів.

«Ця практично вереснева свіжість серед липня ще потриває довгенько в Україні, на спеку не розраховуйте, одягайтеся і живіть згідно прогнозу погоди, самої погоди і ваших смаків. Усі так нарікали на літню спеку, що вона надулася і пішла. Кажуть, що не треба озвучувати свої бажання, а то вони можуть здійснитися)) Але тепліша погода ще, звичайно, буде. Адже ж – літо!» – пожартувала метеоролог  наостанок свого «прохолодного» прогнозу. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, погода
В тему