9 Липня 2019
Новини

Львівська інстаблогерка «обгидила» Луцьк, обізвавши «радянщиною» (фото)

Львівська інстаблогерка «обгидила» Луцьк, обізвавши «радянщиною» (фото)

Популярна блогер із 139 тисячами підписників в Instagram відвідала столицю Волині, де досі не бувала.

Ефект справжнього вибуху для лучан мав допис популярної інстаблогерки зі Львова Наталії Терлецької (акаунт «спортсменки на реабілітації», як сама себе називає в соцмережі 31-літня львів’янка, має близько 139 тисяч підписників) після її мандрівки до Луцька.

Галичанка зі своїм чоловіком поставили за мету об’їздити Західну Україну, і почати вирішили з обласного центру Волині. Враження, які дівчина потім виплеснула в Інтернет після відвідування Луцька, м’яко кажучи, мали негативну конотацію. Зокрема, Терлецька назвала місто «радянщиною», з якої «перспективні люди втікають у Львів». А жити тут, на думку молодої інстаблогерки, яка, судячи з контенту на її сторінці, особливо пишається своїми підтягнутими сідницями, можна «хіба що на пенсії, коли вже нічого не потрібно».

Ось допис туристки без скорочень (граматичні помилки авторки і особливості галицького діалекту збережено):

«Вирішили досліджувати західну Україну. Почали з міста, в якому ніколи не були.

Луцьк

Перше враження: Здається ми попали чи то в Самбір чи то в Дрогобич чи Сколе. Така ж інфраструктура, такі ж люди, така ж атмосфера... навіть одіті люди так само, така ж поведінка, зачіски і менталітет.

Ціни на їжу: каву можна попити за 20 грн, десерт з‘їсти за 40 грн, піццу за 100 грн.

Екскурсія: 1,5 год= 300 грн.

Вхід в замок (головна атракція міста): 30 грн з людини.

Дорога зі Львова до Луцька: 1,5 год. Дорога нова але «помнута» трохи фурами. Трохи є поворотів, проїздів через населені пункти, тому швидко не поїдеш. Всюди двохполоска.

Місця для відвідування: з екскурсії мені запам‘ятався будинок де жила Леся Українка, будинок Голованя «Луцький будинок з химерами» – його волинський 70-річний архітектор досі будує своїми руками ну і звісно Замок Любарта, який зображений на 200-гривневій купюрі.Мер Луцька помер два роки тому – місто управляється в ручному режимі. Кошти з б‘юджету безбожно розкрадаються, – всюди радянщина. Перспективи є, лише ніхто не займається цим містом. Робочих місць немає, тому перспективні люди втікають у Львів, Київ і дальше – за кордон.

Чи порекомендувала б сюди їхати? На один раз подивитись – так. Для загального розвитку.

Чи хотіла б тут жити? Хіба на пенсії, коли вже нічого не потрібно)

Здається все)

пі.ес.: на останньому фото – ця чудова будівля – це публічний дім для радянських воєнних».

Природно, така сувора і несправедлива, на їхню думку, оцінка місту викликала обурення людей, які в ньому проживають. Навіть ті лучани, які не підписані на Терлецьку, вважали своїм обов6язком залишити їй обурений коментар.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство, Фото
В тему

Останні матеріали