8 Липня 2019
Новини

Соцзахист: хто отримає субсидії після перерахунку

Соцзахист: хто отримає субсидії після перерахунку

Міністерство соціальної політики України, зважаючи на позицію НКРЕКУ про неправомірність дій операторів газорозподільних мереж, виступило з ініціативою внести зміни в Постанову КМУ.

Вони передбачають право українців, які отримують субсидії, на автоматичне перепризначення допомоги на новий період при наявності «сумнівного» боргу за газ. Субсидіанти відзначають, що останнім часом вони отримують платіжки, в яких вказані великі борги, при цьому їх походження не зовсім зрозуміло, враховуючи своєчасний розрахунок. З цієї причини уряд вирішив не враховувати ці «сумнівні» борги, пише Новий Формат.

У травні, на вимогу постанови КМУ №848, всі постачальники природного газу будуть зобов’язані направити до місцевих управлінь соцзахисту дані про наявність простроченої заборгованості без вказівки нарахувань за так звані коефіцієнти. Після цього, на підставі цих даних відбудеться перепризначення субсидії.

Для тих, хто своєчасно і в повному обсязі розраховується за газ, передбачено право на готівкову субсидію. Ті українці, хто має борги за спожитий газ, будуть переведені на безготівкову форму монетизації. Борги сумнівного походження ні в першому ні в другому випадку не будуть впливати на процес перепризначення субсидій.

Читайте таож:

Що робити з комунальними боргами

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, субсидії, комунальні послуги
В тему