6 Липня 2019
Новини

ТОП-5 найдорожчих українських вишів

ТОП-5 найдорожчих українських вишів

У найдорожчому українському університеті сума за навчання досягає 71,5 тисячі грн.

На сайтах закладів вищої освіти з'явилась вартість за 2019-2020 навчальний рік. Тому вирішили визначити ТОП-5 найдорожчих вишів України, пише Gazeta.ua.

На першому місці опинився факультет охорони здоров'я Київського національного університету Тараса Шевченка. Рік навчання англійською мовою в цьому закладі обійдеться в 71 500 грн. Другу сходинку посіли юридичний факультет та «Міжнародні відносини» в Києво-Могилянської академії. Навчання на цих спеціальностях коштує по 50 000 грн.

Третім став факультет міжнародних відносин у Київському міжнародному університеті. За нього доведеться віддати 46 400 грн. Недешево обійдуться і творчі спеціальності. За рік навчання на режисера театру ляльок в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карпенко Карого доведеться заплатити 37 852 грн.

Замикає п'ятірку найдорожчих університетів України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». У ньому спеціальність інформаційних систем та технологій коштує 32 000 грн.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, освіта, плата за навчання, внз
В тему

Останні матеріали