5 Липня 2019
Новини

Поліцейські прочитали в інтернеті, що в Луцьку смердить, і завели кримінал

Поліцейські прочитали в інтернеті, що в Луцьку смердить, і завели кримінал

За повідомленнями в інтернеті про сморід у Луцьку слідчі поліції розпочали кримінальне провадження про забруднення атмосферного повітря.

Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП в області.

Під час моніторингу інтернету поліцейські відстежили ряд повідомлень про те, що протягом травня-червня цього року невідомі особи здійснюють забруднення та зміну природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля речовинами, відходами та іншими матеріалами промислового виробництва.

Йдеться про злив забруднюючих речовин, відходів та інших матеріалів в каналізаційну міську мережу та поля фільтрації одного із місцевих підприємств, що створює небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля Луцька й наближених до нього населених пунктів.

Окрім цього, за дорученням Луцької місцевої прокуратури слідчі поліції проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за частиною 1 статті 239 (забруднення земель) Кримінального кодексу України. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено Луцькою місцевою прокуратурою за повідомленнями про забруднення земель, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля. Йдеться, зокрема, про порушення спеціальних норм і правил та здійснення зливів забруднюючих та шкідливих речовин, відходів на поля фільтрації та міську каналізаційну мережу.

Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування з метою встановлення всіх обставин кримінальних правопорушень та притягнення винуватців до відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку склали «мапу смороду»: в яких куточках міста запах найдужчий?

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство, сморід, луцьк, Курйози
В тему