4 Липня 2019
Новини

У 12 державах нема послів України

У 12 державах нема послів України

Протягом січня-червня 2019 Президентом України було призначено 5 Надзвичайних і Повноважних Послів України та звільнено з посад 8 Послів в іноземних державах.

Про це УНН повідомили у відповідь на інформаційний запит у Міністерстві закордонних справ України.

«Протягом січня-червня 2019 року Президентом України було призначено 5 Надзвичайних і Повноважних Послів України», – повідомили в МЗС.

Так, у міністерстві зазначили, що послів було призначено в наступних державах: Республіці Таджикистан, Арабській Республіці Єгипет, Державі Кувейт, Латвійській Республіці та Азербайджанській Республіці.

«Водночас, у зазначений період було звільнено з посад 8 Надзвичайних і Повноважних Послів України», – повідомили в міністерстві.

З посад було звільнено послів у Королівстві Швеція, Китайській Народній Республіці, Фінляндській Республіці, Республіці Молдова, Республіці Узбекистан, Державі Катар, Арабській Республіці Єгипет, Державі Кувейт.

«Таким чином, станом на сьогодні 12 Посольств України очолюються тимчасовими повіреними у справах в таких країнах : Фінляндській Республіці, Республіці Молдова, Республіці Узбекистан, Державі Катар, Ефіопії, Ірландії, Республіці Куба, Республіці Сенегал, Російській Федерації, Республіці Хорватія та Чорногорії», – йдеться у відповіді міністерства.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, мзс
В тему