На Закарпатті, Міжгір‘ї, померла 20-річна дівчина після візиту до стоматолога.
Так, дівчина впала у кому через дії лікаря. Про це інформує журналістка 112.ua Іванна Стець.
«Смерть на прийомі у стоматолога. Трагедія сталась у Міжгір‘ї.
Лікар ввів 20-річній пацієнтці препарат, на який у неї імовірно була алергія. Дівчина упала в кому і не приходячи до тями померла 1 липня у реанімаційному відділені.
Точна причина смерті стане відома після експертизи. Проти лікаря вже порушили кримінальне провадження», - йдеться у повідомленні.
До слова, медика з лікарні звільнили, проте він з невідомих причин продовжував приймати пацієнтів.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Перший кластер щодо вступу України в ЄС незабаром можуть відкрити: Угорщина скасувала вето
4 Червня 2026
Генсек НАТО прибув до Києва
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Реклама







