1 Липня 2019
Новини

Жінка схудла майже в п'ять разів – на 270 кілограмів

Жінка схудла майже в п'ять разів – на 270 кілограмів

Мешканка американського міста Фейетвілл, штат Теннессі, яка важила 340 кілограмів, змогла схуднути майже в п'ять разів.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Мілла Кларк  з дитинства страждала від ожиріння. Коли вона вийшла заміж, її вага становила понад 180 кілограмів, а після народження першої дитини вона перевищила 220 кілограмів. Ситуація ускладнилася, коли на її нозі стала рости лімфедема. Болісний набряк важив 20 кілограмів і заважав ходити.

Жінка виявилася прикута до ліжка. «Я більше двох років була зачинена в цих чотирьох стінах, - розповідала вона. - За цей час я жодного разу не вставала з ліжка. Все, що я могла робити, - це їсти і спати».

Щоранку її діти прокидалися до світанку, щоб спільними зусиллями помити маму, яка на той час поправилась до 340 кілограмів. Дочкам не вистачало сил, щоб підняти лімфедему, тому її доводилося тримати старшому синові.

Три роки тому фахівець з баріатричної хірургії Юнань Новзарадан погодився допомогти Кларк. Її схуднення знімали для реаліті-шоу My 600lb Life, яке виходить на каналі TLC.

Спочатку жінці довелося самостійно скинути 45 кілограмів. Лише після цього її змогли прооперувати і видалити лімфедему. Кларк як і раніше важила близько 300 кілограмів, проте тепер вона могла вставати з ліжка самостійно.

Протягом наступних трьох років жінка пережила баріатричну операцію, видалення надлишків шкіри і протезування колінних суглобів. Після закінчення лікування її вага скоротилася до 70 кілограмів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, схуднення
В тему