12 Червня 2019
Новини

«Пройшли через моє серце»: екс-губернатор Савченко попрощався із волинянами

«Пройшли через моє серце»: екс-губернатор Савченко попрощався із волинянами

Усунутий із посади указом президента Володимира Зеленського голова Волинської ОДА залишив послання для краян у соцмережі.

Середа, 12 червня, стала останнім робочим днем на посаді для очільника Волинської облдержадміністрації Володимира Савченка, який був губернатором Волині із березня 2018 року.

Тепер уже колишній глава області, звільнений президентським указом Володимира Зеленського синхронно із 14 очільниками інших регіонів, залишив для волинян прощальне послання у своєму Facebook.

Подаємо текст повністю:

«За цей короткий проміжок часу, який ми пропрацювали разом на Волині, впевнено кажу, що пишаюся її людьми, її можливостями, потенціалом та талантами. Особливо захоплююся співучістю волинян, якою був вражений на Першому фестивалі повстанських пісень.

Дякую кожному, хто працював на благо княжої Волині. Кожному, хто своєю щоденною працею доводив, що Волинська область – європейська територія. Адже Європа – це не лише ходити чи їздити машиною гарними дорогами. Це, в першу чергу, важка праця та турбота про державу.

Не хочу говорити зараз про те, що вдалося зробити, а що ні. Зроблено багато, та ще багато праці попереду. Нині головне, аби область і надалі рухалася у європейському напрямку розвитку.

Я дуже добре розумію проблеми Волині. Вони пройшли через моє серце, адже за рік роботи об’їхав усю область. Волиняни дуже щирі люди. Дещо обережні, але щирі. Цим мене і підкупили. І я абсолютно не жалкую, що втратив частину здоров’я і, нормально пропрацювавши рік із лишком, щось залишаю.

Дякую вам, краяни, що не чув поганого слова від вас.

P.S. Так як у мене сьогодні останній робочий день, то і публікація ця – остання. Моя публічна сторінка у «Фейсбуці» днями припинить роботу», – написав екс-губернатор Волині.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Політика, олександр савченко, звільнення, Політика
В тему