10 Червня 2019
Новини

«Негр-депутат» і «комік-єврей-президент»: журналіста звинуватили у расизмі (фото)

«Негр-депутат» і «комік-єврей-президент»: журналіста звинуватили у расизмі (фото)

Журналіст «Голос України» Василь Чепурний заявив про готовність вибачиться перед спортсменом Жаном Беленюком за свій скандальний пост у мережі. Також і редакція самої парламентської газети виступила із заявою, в якій дала оцінку висловлюванням свого кореспондента, які викликали справжній скандал.

Про це повідомляє РБК Україна.

Щодо можливого звільнення Чепурного зазначається, що наразі розглядається «питання доцільності» перебування на займаній посаді.

«Газета «Голос України», офіційне видання Верховної Ради України, ніколи не поділяла і не поділятиме позиції щодо упередженого ставлення до осіб, основаного на расовій, національній чи релігійній приналежності», - йдеться в заяві на сайті видання.

Редакція вказала на те, що Чепурний «без зазначення місця роботи, оприлюднив на приватній сторінці у соціальній мережі Facebook бузувірську позицію щодо результатів виборів президента і майбутніх парламентських перегонів, яка не має нічого спільного з редакційною політикою «Голосу України».

Газета вибачилася за «некоректні висловлювання» Чепурного у всіх, кого вони принизливо заторкнули.

Нагадаємо, що у своєму повідомленні власкор «Голосу України» згадував і Беленюка, якого назвав «негром», і президента Володимира Зеленського, якого назвав «євреєм-клоуном». Пізніше Чепурний видалив пост зі своєї сторінки в Facebook, але той встиг розійтися по просторах інтернету, викликавши масу обурень.

Автор скандального висловлювання теж висловив готовність вибачитися перед Беленюком, але зробив це в дивній формі.

«Якщо це визначення – «негр», ображає особисто Жана Беленюка, я готовий перед ним вибачитися. В цьому не бачу проблеми. Так само, як я не бачу жодної образи, якщо б мене називали українцем. Так що це образа? Або білим», - сказав Чепурний.

Він заявив, що його пост до «Голосу України» жодного відношення не має.

«Расизм в тому, що я назвав Жана Беленюка, 10-й номер виборчого списку партії «Слуга народу», негром. Так, а що в цьому образливого? Це слово не є криміналізованим, є в літературі, воно не заборонене. В чому проблема? Що Зеленський – єврей, так це теж всі знають. Те, що я виступаю за те, щоб в Україні була українська влада – якщо це кримінал, тоді так – потрібно відповідати?» - сказав Чепурний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зізнання від Потапа: чому приховував стосунки з Каменських (відео)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, київ, Таблоїд, суспільство, Фото
В тему