10 Червня 2019
Новини

Волинь - Карпати долю матчу вирішить КДК

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу днями вирішить долю матчу Волинь - Карпати.

Повідомляє «Ua Футбол».

Рішення щодо матчу "Волинь" - "Карпати" буде ухвалене після розгляду справи КДК УАФ, що відбудеться найближчими днями.

Нагадаємо, що 8 червня о 19:00 у Луцьку почався повторний матч плей-офф між місцевою "Волинню" та "Карпатами" зі Львова. Незадовго до завершення за рахунку 3:1 на користь "Карпат" матч було перервано. Вболівальники вибігли на поле і стали нападати на суддю.

У рапорті арбітра Максима Козиряцького вказано: "На 90+6 хвилині матч був перерваний у зв’язку з масовим втручанням уболівальників ФК "Волинь".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, фк волинь, фк карпати, футбол, кдк, уаф, ффу