7 Червня 2019
Новини

Волинські митники виявили екстазі на 1,3 мільйона в дитячому «велику» (фото)

Волинські митники виявили екстазі на 1,3 мільйона в дитячому «велику» (фото)

Увагу митників привернув дитячий електричний мопед рожевого кольору.

Його серед особистих речей, складених у вантажному відсіку автомобіля, смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» ввозив громадянин України, повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Під час митного огляду іграшки у її конструктивних порожнинах було виявлено геть не дитячу забавку: у шістьох поліетиленових пакетах із застібками були спаковані чорні гумові рукавиці. А в них – загалом 4457 штук пігулок світлого кольору, які схожі на особливо небезпечний наркотичний засіб амфетамінового ряду – екстазі.

За подальше розслідування справи про контрабанду пігулок терміново взялись правоохоронці. Фахівці СБУ у Волинській області відкрили провадження за статтею 305 Кримінального кодексу України. Зрештою спільна скоординована операція щодо блокування каналу постачання для продажу в Україні особливо небезпечних наркотиків завершилась затриманням групи зловмисників в Одеській області.

До слова, вартість на «чорному ринку» виявленої волинськими митниками партії екстазі фахівці оцінили у понад 1,3 млн гривень.

 

Все про: Україна, Волинь, суспільство, Фото
В тему

Останні матеріали