6 Червня 2019
Новини

Промова Зеленського повторює промову Порошенка, бо її писали «подвійні агенти»

Промова Зеленського повторює промову Порошенка, бо її писали «подвійні агенти»

Коментуючи заяву щодо ідентичності певних фрагментів виступу  Володимира Зеленського та виступу Петра Порошенка, прес-секретар президента Юлія Мендель звинуватила «подвійних агентів».

Йдеться, зокрема, про виступ Президента Володимира Зеленського на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та виступ Петра Порошенка на з‘їзді партії «Європейська солідарність». Про це Мендель написала у Facebook.

«Шановні представники медіа, заява щодо ідентичності певних фрагментів виступу Президента Володимира Зеленського на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та виступу Петра Порошенка на з‘їзді партії «Європейська солідарність».

Попередньо встановлено, що працівники МЗС України, які готували тези для брифінгу Президента Володимира Зеленського, паралельно продовжували працювати на Петра Порошенка», - йдеться у заяві.

А на сторінці Адміністрації Президента України йдеться про службове розслідування з цього приводу.

«Заступник глави Адміністрації Президента України з питань інформаційної політики Кирило Тимошенко ініціював службове розслідування щодо ідентичності певних фрагментів виступу Президента Володимира Зеленського на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та виступу Петра Порошенка на з‘їзді партії «Європейська солідарність».

Попередньо встановлено, що працівники МЗС України, які готували тези для брифінгу Президента Володимира Зеленського, паралельно продовжували працювати на Петра Порошенка.

При цьому зміст та порядок денний переговорів Володимира Зеленського з очільниками ЄС та НАТО формувався окремо співробітниками команди Адміністрації Президента України. Тому представники попередньої влади не мали впливу на питання, які Президент Володимир Зеленський обговорював з європейськими партнерами та друзями України.

У разі підтвердження приватної співпраці державних службовців МЗС із Петром Порошенком будуть зроблені жорсткі управлінські, дисциплінарні та кадрові висновки.

Розцінюємо це як диверсію з боку окремих співробітників Міністерства закордонних справ та свідому провокацію з боку команди Петра Порошенка».

Все про: Політика, Україна, петро порошенко, юлія мендель, володимир зеленський
В тему