5 Червня 2019
Новини

Волинян заїдають комарі (фото, відео)

Волинян заїдають комарі (фото, відео)

Вологість від надмірних опадів і спека стали причиною нашестя комарів на Волині.

Лучани кажуть, що цьогоріч кількість комах просто аномальна, літають вони не лише вночі, а й під палючим сонцем. Що треба знати, аби вберегтися від укусів, пише Конкурент.

Спеціалісти кажуть, що зараз – найгарячіший сезон для комах, бо наприкінці травня-на початку червня триває їх виплід, тобто з'являються нові особини. Цьогоріч цей процес затягнеться до кінця червня. Але є й інші причини, чому комарів так багато.

«У нас не проводиться помісна, суцільна дезинсекція. Триває неконтрольований виплід якраз комах», – пояснила керівниця Волинського обласного центру МОЗ України Наталія Янко.

Раніше Міністерство охорони здоров'я зобов'язувало скроплювати спеціальними засобами людні місця, парки для того, аби комахи так швидко не розмножувалися, зараз це не обов'язково, відтак не проводиться. Людям доводиться захищатись самостійно.

Наталія Янко радить лучанам одягати світлий одяг, сорочки із довгими рукавами, довгі шкарпетки і користуватися спеціальними засобами, які можна знайти в аптеках.

У спеціалізованих магазинах не встигають наповнювати полиці засобами від комах. Продавці кажуть, що люди розмітають засоби, які вони викладають двічі на день, за лічені години.

Читайте також:

Це потрібно кожному: як захиститися від укусів комарів

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, комарі, нашестя
В тему