1 Червня 2019
Новини

«Зіркові дітки»: українські селебрітіз показали своїх випускників (фото)

«Зіркові дітки»: українські селебрітіз показали своїх випускників (фото)

Нащадки українських знаменитостей відзначили випускний-2019,змусивши знаменитих батьків пустити сльозу зворушення та замилування своїми такими дорослими дітьми.

Останнього дня весни – 31 травня – у школах столиці продзвенів останній дзвінок. Востаннє шкільний поріг переступили не тільки діти простих смертних, а і нащадки вітчизняних селебрітіз. Тож багато знаменитих батьків публікує у соцмережах світлини зі шкільних лінійок зі своїми випускниками та випускницями.

І треба сказати, що зворушливий прощальний вальс їхніх чад зі школою на порозі у доросле життя «витиснув» сльозинки радості із очей багатьох зіркових мамусь.

Так, фото з останнього шкільного свята своєї доньки поділилася акторка Ольга Сумська. «Хвилюючий день. Останній дзвінок! Прощай, рідна школо! Вітаємо, Анечко, рідна наша донечко, із закінченням 11-го класу! Спасибі нашим вчителям, прекрасному колективу 106-ї школи», – написала виконавиця ролі Роксолани в своєму Instagram.

У сторіс Сумська показала фрагмент «лінійки», де з вологими очима згадала, як випускалася зі школи її старша донька Антоніна, а ось і Ганна підросла. Опісля Ольга із чоловіком Віталієм Борисюком виконали для випускників українську пісню.

Власну випускницю має і телевізійна матуся Марічка Падалко. Ведуча телеканалу «1+1» похвалилася, що її меншенька Катруся закінчила 4-й клас, перейшовши у середню школу.

«Це і є «День матері», сказав мені сьогодні син))) Найщасливіша із цих всіх людей – це я))) Вітаю всіх батьків з нашим найбільшим шкільним святом!» – тішилася в своєму Instagram Падалко. На святі Останнього дзвоника телевізійниця була із чоловіком і за сумісництвом колегою Єгором Соболєвим, а також їхніми ще двома нащадками – донькою Марією та сином Михайлом, які також навчаються у цій школі.

 

У доросле життя випурхнула і донька ведучого Дяді Жори Уляна, яка закінчила 11-й клас. На шкільному святі Вадим Мичковський (саме так звуть насправді артиста) прибув із дружиною Наталею.  

«Сьогодні особливий ранок !!!) Наша Ульяша випускниця. Не віриться, що так швидко пролетіли 11 років, начебто недавно стояли на 1-му дзвінку в 1 класі, а тут  – татам! – і останній дзвінок, 11 клас)) Стоїмо з Наташею, радіємо і пишаємося за дочку і всіх діток-випускників) Вітаємо тебе, наша Уляна! Всіх випускників і батьків зі святом!» – написав у соцмережі Дядя Жора.

Серед знаменитостей, чиї діти цієї весни випустилися зі школи, і відома дизайнерка Айна Гассе. Засновниця бренду Aina Gasse прийшла на Останній дзвоник підтримати доньку-випускницю Богдану. Під фотографіє, яку творча матуся запостила у Facebook, жодних слів – самі емоції: смайлики зі сердечками.

Все про: Україна, київ, Таблоїд, Фото
В тему