31 Травня 2019
Новини

На Волині тіло чоловіка пролежало у квартирі півтора року

На Волині тіло чоловіка пролежало у квартирі півтора року

У Володимирі-Волинському у квартирі помер чоловік, і його тіло виявили через півтора року.

29 травня у районі гімназії імені Цинкаловського в одному з будинків було  виявлено тіло чоловіка, – пише Володимирмедіа.

За інсайдерською інформацією, небіжчиком виявився мешканець Володимира-Волинського К, 1961 р.н. Якийсь час він проживав зі співмешканкою, котра була старшою за нього на кілька років, непрацюючий. Після того, як вона не дорахувалася кілька тисяч гривень, він зник з її поля зору півтора роки тому.

На сполох забила сестра чоловіка, котра проживає у Нововолинську, але працює в Італії. Вона востаннє розмовляла з братом 9 січня 2018 року. Після чого зв’язок  з ним обірвався.

Нещодавно жінка повернулася до України і разом з чоловіком приїхала до брата. Достукатись не вдалося і вони викликали поліцію.

Те, що довелося побачити, переступивши поріг, було справжнім шоком. У квартирі лежав труп її брата, поруч – увімкнений вентилятор. Про трупний сморід годі було й казати. Адже тіло пролежало у будинку півтора роки.

Дивно, що сусіди не зреагували на зникнення мешканця їхнього будинку. А ще більше дивує, що не відчули запаху з квартири.

Читайте також:

На Волині загинула жінка, впавши в каналізаційний люк

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, володимир-волинський, смерть, кримінал
В тему