24 Травня 2019
Новини

Нардепу зламали електронну пошту та вимагали півмільйона доларів

Нардепу зламали електронну пошту та вимагали півмільйона доларів

Служба безпеки України (СБУ) відкрила кримінальне провадження через вимагання і незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Про це йдеться в ухвалі суду, повідомляє Судовий репортер.

За даними слідства, підозрюваний вступив у злочинну змову з групою невстановлених осіб наприкінці 2018 - на початку 2019.

Був розроблений злочинний план вимагання 500 тис. доларів у народного депутата, погрожуючи розповсюдженням інформації, отриманої внаслідок зламу електронних поштових скриньок та подальшого спотворення листування.

Йшлося про переписку оточення нардепа в кількості щонайменше 10 осіб.

Підозрюваний написав нардепу на Whatsapp і повідомив, що знає про зміст листування. 14 травня підозрюваний зустрівся з народним депутатом в готелі «Русь» і висунув вимогу надання йому гроші в сумі 500 тис. доларів за не розповсюдження змісту електронного листування. Потім підозрюваний отримав від нардепа 500 тис. доларів і був затриманий.

У судовому засіданні підозрюваний вину визнав та просив застосувати щодо нього запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою. Але суд взяв його під варту, призначивши альтернативу у вигляді застави в сумі 154 тис. грн.

Про підозрюваного в ухвалі сказано, що він уродженець Харкова і раніше не судимий. Ім’я народного депутата в опублікованій ухвалі суду приховано.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, Політика, вимоги, депутати
В тему

Останні матеріали