24 Травня 2019
Новини

Обдурити Apple на мільйон доларів – виявляється, це можливо

Обдурити Apple на  мільйон доларів – виявляється, це можливо

Серед покупців компанії Apple зустрічаються як законослухняні громадяни, так і шахраї.

На жаль, обманутими при покупці чи ремонті продукції iPhone стають саме чесні власники ґаджетів, проте виявляється, що і саму корпорацію можна обдурити. Так, як це зробив житель Піднебесної.

Американське видання The Washington Post повідомило про затримання громадянина Китаю по імені Цюань Цзян, якому вдалося провернути масштабну злочинну схему з обміну фальшивих iPhone на нові в офіційних сервісних центрах Apple.

Слідство з'ясувало, що шахрай регулярно отримував з Китаю «ліві» апарати, і під вигаданими іменами здавав їх «по гарантії». Оскільки жодне з пристроїв не вмикалось, працівники сервісу часто не могли визначити у чому несправність і підписували акт про заміну на новий iPhone, який потім надсилали «підприємцю».

Загалом шахрай зміг замінити 1493 смартфонів в період з 2016-го по 2018-й, ще 1 576 запитів в авторизовані сервісні центри їх співробітники відхилили.

Загальна сума збитку, за оцінкою Apple, склала 895 тисяч доларів. Злочинець вже визнав свою провину, і йому загрожує до десяти років тюремного ув'язнення і значний штраф – 2 мільйони доларів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, apple, iphone, шахрайство
В тему

Останні матеріали