23 Травня 2019
Новини

На Львівщині за ляпас по голові звільнили директора школи

На Львівщині за ляпас по голові звільнили директора школи

На Львівщині покарали штрафом та звільнили з посади директора Берегівського НВК, що на Мостищині, за прояв булінгу на уроках по відношенню до учня. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Подія сталася 1 жовтня 2018 року близько 14:00 у приміщенні компютерного класу Берегівського НВК (с. Берегове Мостиського району Львівської області). Під час уроку музики між учнем та директором виникла сварка, під час якої останній дав школяру ляпаса по голові. Як зазначається у матеріалах судового рішення, внаслідок удару потерпілий не отримав тілесних ушкоджень, проте мав фізичний біль.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, пояснив, що на уроці музики наніс один удару рукою (ляпас) по голові. У вчиненому щиро розкаявся та просив суд не застосовувати до нього суворої міри покарання. Проти цивільного позову законного представника малолітнього потерпілого не заперечував, однак не погоджувався з сумою позову в 10000 гривень.

Суд врахував характер та обсяг заподіяних малолітньому потерпілому моральних страждань, за яких обставин та якими діями вони завдані, ступінь і форму вини заподіювача, матеріальний стан обвинуваченого і, виходячи з вимог розумності, виваженості та справедливості, прийшов до переконання про стягнення з обвинуваченого 2000 грн. моральної шкоди. Саме такий розмір моральної шкоди, на думку суду, співмірний ступеню і тривалості моральних страждань.

10 травня 2019 року Мостиський районний суд Львівської області визнав педагога винуватим у предявленому обвинуваченні за ч.1 ст.126 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Також він має сплатити потерпілому моральну компенсацію – 2000 гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, київ, суспільство, булінг, штрафи, компенсація, звільнення, директор, львів
В тему

Останні матеріали