20 Травня 2019
Новини

Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду

Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду

Володимир Зеленський виступив із промовою з трибуни Верховної Ради.

Про це пише Інформатор.

«Кожен з нас президент. Не 73%, які за мене голосували. А всі 100%. Це не моя, це наша спільна перемога. Кожен з нас поклав руку на Конституцію і кожен з нас присягнув на вірність Україні. Кожен з нас несе відповідальність за Україну, яку ми залишаємо своїм дітям. Європейська країна починається з кожного», – сказав він.

Він звернувся до всіх українців на планеті і зазначив, що готовий давати громадянство тим, хто хоче розбудовувати Україну. Також Зеленський підкреслив, що насправді українців по всьому світу 60 млн. Володимир Зеленський також заявив, що не боїться приймати складні рішення і готовий на все, аби в Україні панував мир. Говорячи про війну на сході, президент заявив: «Не ми почали цю війну, але нам цю війну закінчувати!»

Перейшови на російську мову, щоб звернутися до Росії, Володимир Зеленський сказав, що діалог між РФ та Україною можливий лише за умови повернення усіх військовополонених. Президент звернувся до військових і заявив, що зробить все, аби вони відчували повагу та мали гідне фінансове забезпечення.

«Українець – це не в паспорті. Українець – це все!» – заявив президент. Володимир Зеленський також процитував американського актора і президента США Рейгана: «Уряд не вирішує наших проблем. Уряд – це і є наші проблеми».

Після цього він звернувся до сучасного уряду, попросивши взяти ручку, листок і написати заяви про звільнення, аби дати місце новим людям в парламенті, які «будуть служити народові».

Читайте також:

Зеленський вступив на пост президента

 

Зеленський вступив на пост президента

Джерело: https://news.t1.ua/ukraina/27865-zelenskyy-vstupyv-na-post-prezydenta.html Новини T1.UA

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, володимир зеленський, президент
В тему

Останні матеріали