17 Травня 2019
Новини

Суд хоче заборонити виїзд з України Порошенку, Парубію та Гройсману

Суд хоче заборонити виїзд з України Порошенку, Парубію та Гройсману

Окружний  адміністративний суд міста Києва хоче заборонити виїзд за межі України президенту Порошенку, спікеру Парубію, прем'єр-міністру Гройсману та ще 180 чиновникам.

Суд розглядатиме справу  у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, - повідомляє прес-служба суду.

Провадження буде здійснене у справі за позовом до Національної поліції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби щодо заборони після проведення парламентських та президентських виборів виїзду з України топ-чиновників.

Позивач також просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту нацбезпеки та не протидії організованій злочинності особами, які обіймають політичні посади і які, на думку позивача, могли  вчиняти корупційні злочини. Також позивач просить визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо не проведення всіх заходів задля забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами.  

Серед третіх осіб, окрім Президента України Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зазначено понад 50 народних депутатів президентської фракції, більше ніж 40 членів Уряду, голова правління НАК «Нафтогаз України», а також судді Верховного Суду і члени ВККСУ. Загалом 180 третіх осіб.

Як відомо, раніше суд відкрив провадження у справі за позовом Олександра Дубінського, який також просить суд заборонити високопосадовцям та політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, Таблоїд, суд, петро порошенко, андрій парубій, володимир гройсман
В тему