15 Травня 2019
Новини

Медична конопля: як просувається справа у ВРУ

Медична конопля: як просувається справа у ВРУ

Умовна битва за «медичну коноплю» триває.

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин одноголосно підтримав рішення зареєструвати запропонований законопроект про легалізацію медичного використання канабісу, – пише УНН.

Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський.

«Комітет одноголосно підтримав законопроект (про легалізацію медичного використання канабісу – ред.), розроблений робочою групою, яку я очолював у ВР. Наразі близько ста народних депутатів підтримали цей законопроект. Він буде зареєстрований в п’ятницю, 17 травня. Завтра буде останній день, коли народні депутати будуть мати можливість приєднатися та підписати цей законопроект», – сказав Логвинський.

За його словами, під час проведення робочої групи були присутні представники інших комітетів, включаючи комітет здоров’я,  були представники аграрного комітету та комітету свободи слова.

«Будуть висновки й інших комітетів, але це вже буде після реєстрації. Наша головна мета підняти його в першому читанні», – зазначив Логвинський.

Також, він зазначив, що законопроект називається «Закон, що забезпечує фундаментальне право на життя».

Читайте також:

«Легалайз»: петиція про легалізацію медичної «травчики» набрала потрібну кількість голосів

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, вру, медицина
В тему

Останні матеріали