13 Травня 2019
Новини

Масовий мор: в Індії від голоду загинуло 300 яків

Масовий мор: в Індії від голоду загинуло 300 яків

Щонайменше три сотні яків загинули від голоду біля кордону Індії з Китаєм після того, як вони потрапили до снігової пастки.

До цього могло призвести будівництво доріг в регіоні, - повідомляє ТСН, посилаючись на ВВС.

За словами урядовця країни Раджа Ядава, трупи знайшли в північно-східному штаті Сіккім в п'ятницю. Яки потрапили в пастку ще в грудні 2018-го. Влада намагалася скидати тваринам їжу за допомогою вертольоту, але це було не дуже успішним через негоду.

Яки живуть у регіоні тисячі років, місцеві розводять їх заради молока і м'яса, також тварини транспортують товари. Зазвичай щороку гинуть 10-15 яків, втім, цього року смертність стала рекордно великою за всю історію спостережень.

Наразі фахівці докладають усіх зусиль, аби дістатися 50 тварин, які все ще перебувають у пастці і потребують негайної допомоги.

Власники яків мають отримати компенсацію у розмірі 30 тисяч рупій, (понад 11 тисяч гривень), але максимально лише за трьох тварин на сім’ю.

Місцева природоохоронна фірма Уша Лачунгпа заявила, що будівництво доріг у цьому районі могло призвести до того, що сніг зійшов з гори і завалив шляхи.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, НП, тварини, природа, смерть, голодування, індія
В тему

Останні матеріали