25 Квітня 2019
Новини

«Спалю всі зелені речі в гардеробі!»: Москаль вважає масовим психозом перемогу Зеленського

«Спалю всі зелені речі в гардеробі!»: Москаль вважає  масовим психозом перемогу Зеленського

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль, який днями заявив про свою відставку,  вважає, що українці, які віддали свої голоси за Володимира Зеленського, незабаром пошкодують про своє рішення.

Про це він заявив Радіо НВ, коментуючи результати другого туру голосування.

«Політичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдіяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем ... Такий масовий психоз ... Ось сьогодні запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може ще й в морду отримає», - розповів голова ОДА.

За його словами, команда Зеленського не зможе виконати обіцянок, які були дані виборцям під час передвиборної кампанії, і вже зараз відмовляється від взятих на себе зобов'язань.

 «Навіщо дурниці писати на бігбордах, що« 21 квітня - кінець бідності»? Ну і що? Ось уже два дні - ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: «Це не до нас, це не до нас ...». Продукти, дороги - «не до нас». Ну так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самі вже говорите, що це не до вас. Завтра вони скажуть, що війна теж не до них », - вважає Москаль.

При цьому він зазначив, що, незважаючи на це, «люди асоціюють президента з усіма процесами, які відбуваються всередині країни».

«Крім порожнечі я нічого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самі навіть не знають, що з нею робити. Але це їх проблеми. Я в зелений колір не перефарбовувався, що не перефарбовувати, і не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свій гардероб, якщо є щось зелене, я спалю », - додав керівник Закарпаття.

У той же час Москаль підкреслив, що його відставка продиктована вимогою закону.

«Це передбачено законом про місцеві державні адміністрації. Переміг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на період повноважень президента, і повинен скласти свої повноваження перед новообраним президентом. От і все. Це чітка вимога закону, і хто там тягне, тільки провокує підозри в суспільстві », - пояснив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, володимир зеленський, петро порошенко, геннадій москаль
В тему

Останні матеріали