23 Квітня 2019
Новини

Дзвінок від «тата»: в Луцьку хлопчик з помічником мало не віддали шахраю сейф з цінностями

Дзвінок від «тата»: в Луцьку хлопчик з помічником мало не віддали шахраю сейф з цінностями

Невідомий шахрай мало не залишив без заощаджень луцьку родину, ошукавши малого хлопця.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Зателефонувавши до 10-річного хлопчика, незнайомець назвався його татом (при цьому розмовляв тихо), попрохав піти додому, у квартиру в будинку на вулиці Конякіна в Луцьку, й поскладати всі наявні в хаті гроші та цінності у пакет.

У ході розмови з дитиною зловмисник з’ясував, що в помешканні наявний також сейф, який хлопчик самотужки відчинити не може. Тоді він запропонував звернутися за допомогою до когось із дорослих.

Хлопчик вийшов надвір та попросив перехожого йому допомогти й передав йому телефон. Чоловіка нічого не насторожило у проханні незнайомця на тому кінці дроту – він взявся допомагати дитині. На щастя, відчинити сейф йому теж не вдалося, телефонний зв’язок перервався та до дитини в цей момент дотелефонувалася бабуся.

Таким чином лише в силу випадковості від цього злочину ніхто не постраждав та цінності залишилися неушкодженими.

Нині правоохоронці встановили, що, ймовірно, телефонували до дитини з однієї з установ відбування покарання з іншої області. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Прокурори ж звертаються до волинян з проханням задля уникнення неприємних або і загрозливих ситуацій ще раз розповісти дітям про небезпеку та можливі наслідки спілкування із незнайомцями (у тому числі з тими, хто телефонує з невідомих номерів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відгамселила за школою: у Ковелі 15-річна дівчина побила 12-річну

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство, НП, шахрайство, луцьк
В тему