22 Квітня 2019
Новини

Підліток став багатієм завдяки безкоштовним роликам на YouTube

Підліток став багатієм завдяки безкоштовним роликам на YouTube

У Великобританії шістнадцятирічний Едвард Ріккетс за рік зміг заробити десятки тисяч фунтів стерлінгів, працюючи трейдером.

Своєю історією юнак поділився з журналістами The Sun.

На даний момент прибуток Рикетса, за його словами, становить 63 тисячі британських фунтів. На ці гроші хлопець купив дорогий гаманець, туфлі і золоту підвіску, але планує накопичити на Mercedes і поїздку в США для всієї родини.

При цьому ще рік тому Ріккетс був звичайним школярем. Він випадково натрапив на Instagram-аккаунт трейдера з фото розкішного життя і захотів бути на нього схожим. Хлопець попросив у трейдера поради, але той розчарував його, сказавши, що у нього немає шансів просунутися в цьому бізнесі без відповідної освіти. Підліток не послухав порадника і вирішив все ж спробувати сили в трейдингу. Перша спроба стала невдалою: Ріккетс втратив всі вкладені гроші.

Юнак не здався і влаштувався роздавати листівки на вокзалі, паралельно навчаючись трейдером із безкоштовними відео на YouTube. Зароблені гроші він знову вклав у справу, і на цей раз досяг успіху. Ріккетс каже, що якби не YouTube-ролики, його б знову спіткала невдача.

За допомогою відео він навчився вгадувати, коли варто ставити на підйом валюти, а коли - на зниження.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ, великобританія
В тему

Останні матеріали