17 Квітня 2019
Новини

За хабар: на Волині росіяни спробували проникнути в Україну

За хабар: на Волині росіяни спробували проникнути в Україну

Прикордонникам упродовж доби двічі пропонували хабарі за безперешкодний пропуск в Україну трьох громадян Росії.

Так, у пункті пропуску «Жуляни» співробітники УВВБ «Центр» під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону в рамках кримінального провадження внесеного до ЄРДР за ст.369 КК України затримали 22-річну громадянку Росії, – повідомляють у Держприкордонній службі.

Під час заходів прикордонного контролю жінці було відмовлено в пропуску через державний кордон, втім росіянка спробувала «домовитися» щодо перегляду рішення службової особи та запропонувала офіцеру Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» неправомірну грошову винагороду в розмірі 600 євро.

Крім того, співробітники ВВБ по Луцькому прикордонному загону зафіксували спробу дачі неправомірної грошової винагороди в розмірі 7,5 тис. російських рублів громадянином Білорусі в пункті пропуску «Доманове». Пропонуючи хабар, чоловік планував «вирішити» питання з прикордонником щодо пропуску на територію України двох громадян Росії, яким було відмовлено у в’їзді через не підтвердження мети свого перебування в нашій країні.

Обидвох хабародавців затримано на підставі ст.208 КПК України.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, київ, прикордонники, хабар, росія
В тему

Останні матеріали