Кандидат у президенти Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до свого опонента, чинного президента Петра Порошенка. Комік назвав Порошенка шоуменом та побажав «перейти від «я почув» до «я зроблю».
У контексті «я зроблю» Зеленський заявив, що хоче, аби Порошенко посадив убивць Катерини Гандзюк, фігурантів журналістського розслідування про розкрадання в оборонці — Олега та Ігоря Гладковських, а також згадав про, «забутих» (за словами Зеленського) моряків, захоплених Росією в Керченській протоці.
«Які сидять за ґратами поки ви набігаєтеся по каналах у пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім та накричетесь на стадіоні», — сказав Зеленський.
«Шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом, — це прикро», — додав Зеленський та нагадав про дебати 19 квітня.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росія може припинити удари у день виборів в Україні – путін
19 Грудня 2025
росіяни передали Україні ще 1003 тіла захиків
19 Грудня 2025
До деяких систем ППО в Україні немає ракет - Зеленський
19 Грудня 2025
США шукають компроміс щодо Донбасу
18 Грудня 2025
«Слуга Народу» обрала нового голову
17 Грудня 2025
Покинув сім’ю і зійшовся з племінницею дружини
17 Грудня 2025
Війна росії проти України: головне за 16 грудня
17 Грудня 2025
Реклама







