12 Квітня 2019
Новини

Порошенку в Берліні поставили незручне запитання про Зеленського

Порошенку в Берліні поставили незручне запитання про Зеленського

У чинного гаранта запитали, що він зробив такого, що в першому турі його «обскакав» комік.

12 квітня президент України Петро Порошенко зустрівся з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Порошенко назвав себе переможцем, який пройшов до другого туру виборів. І він боротиметься за голоси виборців. Про це йшлося на його спільному брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні, передає «Газета по-українськи».

Журналісти сказали Меркель, що вона не запросила Володимира Зеленського на зустріч, на відміну від президента Франції Емманюеля Макрона. Однак запросила Порошенка.

«Я вирішила запросити пана президента. Я з ним постійно спілкуюся. Ми бачилися нещодавно на Мюнхенській конференції з безпеки. У нас постійний обмін, зустрічі. У часи, коли йдуть вибори, я також вирішила його запросити. Оскільки для мене важливий із ним діалог», – зазначила Меркель.

Водночас у Порошенка запитали: «Що ви зробили не так за останні п’ять років, що абсолютний новачок та комік зміг вас перемогти у першому турі?».

На що президент відповів: «У другому турі є два переможці. Ті кандидати, хто пройшов у другий тур. І це є, в тому числі, і Петро Порошенко. І це є вибір українського народу, який треба шанувати. А те, що у нас (як би це назвати) не системні політики сьогодні отримують певні результати, я думаю, що це і приклад деяких європейських країн. І це не є чимось особливим».

«Треба боротися за голоси виборців, накреслити важливу програму. І саме цим ми зараз і займаємося. Для того, щоб мати дебати, щоб українці не купували кота в мішку. Підтримали реального, а не віртуального кандидата», – додав Порошенко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, ангела меркель, петро порошенко
В тему

Останні матеріали