11 Квітня 2019
Новини

Змінили правила перевезення багажу в потягах

Змінили правила перевезення багажу в потягах

В Україні змінилися правила перевезення пасажирів та багажу у потягах.

Оприлюднили відповідний наказ Мінинфраструктури, який набрав чинності 9 квітня, – пише Твоє місто.

Ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за решту 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу.

Як і раніше, квитки поділяють на загальний та пільговий, натомість пасажир може перевозити ручну поклажу у всіх категоріях вагонів загальною вагою не більше 50 кг. Ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за решту 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу.

Крім цього, кожному пасажиру, окрім ручної поклажі, можна безкоштовно перевозити портфель, жіночу сумку, лижі та палиці до них, сноуборд, вудилища, фотоапарат, відеокамеру та інші дрібні речі, які за розмірами можна розташувати на місцях, призначених для ручної поклажі.

За правилами, пасажири, які супроводжують людей з інвалідністю, можуть купити квиток за пільговою ціною лише в тому випадку, якщо під час поїздки вони будуть їх супроводжувати. Якщо особа, яка супроводжує дитину з інвалідністю до 6 років оформляє пільговий квиток, то вона не може зайняти окреме місце.

Також цим наказом Мінінфраструктури унормувало перевірку документів у поїздах Інтерсіті+ (ІС+) після посадки у вагон. Водночас у потяг цієї категорії не можна зайти з велосипедом, якщо там не буде для нього місця.

Читайте також:

Фани «Карпат» розгромили три вагони (відео)

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, укрзалізниця, багаж
В тему