9 Квітня 2019
Новини

Назвали недорогі туристичні міста Європи

Назвали недорогі туристичні міста Європи

Недорогими і привітними для туристів у Європі є Вільнюс, Рига, Таллінн, Перемишль, а також міста Румунії, Болгарії, Сербії та Македонії.

Про це розповів організатор автобусних турів Володимир Токарчик в коментарі кореспонденту УНН.

«Бюджетними для подорожей все ще залишаються міста Східної Європи. Зокрема, три балтійські столиці: Вільнюс, Рига та Таллінн. Деякі авіакомпанії проводять регулярні промоакції, пропонуючи дешеві квитки на рейси до балтійських країн, що з досить невисокими цінами на проживання та харчування робить цей напрямок привабливим для економного туриста. Наявне залізничне сполучення до польського Перемишля і анонсовані потяги до Угорщини та Словаччини дають змогу українцям недорого провести, наприклад, вікенд у цих країнах», - зазначив експерт.

За його словами, також недорогими для українських туристів залишаються Румунія, Болгарія, Сербія, Боснія та Герцеговина, Північна Македонія, Чорногорія та Албанія.

«Ці країни відомі гостинністю, цікавою архітектурою, природними пейзажами та недорогою і смачною кухнею», - наголосив Токарчик.

Крім того, експерт порадив туристам звернути свою увагу на недорогі та дуже гостинні Грузію та Азербайджан, де в українців, до того ж, ще й відсутній мовний бар'єр.

Українським туристам, які вже втомились від подорожей найвідомішими туристичними центрами Європи, буде цікаво побувати у французькому Кольмарі, німецькому Ротенбург-на-Таубері.

Нагадаємо, що згідно із статистикою, нині Польща є лідером серед країн Центрально-Східної Європи за кількістю іноземних туристів.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, туристи, європа
В тему