8 Квітня 2019
Новини

50 епілептичних нападів: у Луцькому СІЗО помер молодий чоловік

50 епілептичних нападів: у Луцькому СІЗО помер молодий чоловік

У Луцькому СІЗО помер 26-річний чоловік, хворий на епілепсію, у зв’язку з чим мав ІІІ групу інвалідності.

Захисники неодноразово просили суд змінити міру запобіжного заходу у зв’язку з хворобою, проте у задоволенні клопотання відмовили, – пише ІА Волинські новини.

Про це повідомив адвокат померлого Віктор Пилипчук.

Справа молодика, якого підозрювали в участі у розбійних нападах, була на розгляді суду близько 2 років. Відповідно до ухвали суду мірою запобіжного заходу обрали тримання під вартою.

«Захист наполягав на домашньому арешті, паралельно вимагали проведення судово-медичної експертизи. На жаль, суди поверхнево віднеслись до клопотань захисту», – зазначає юрист.

З його слів, за час перебування в ізоляторі в його клієнта Володимира С. було близько 50 епілептичних приступів, що підтверджено документально.

«В останній день життя в нього трапилось 4 напади. Після розтину встановили, що причиною смерті є набряк мозку», – зазначив Віктор Пилипчук.

З його слів, щодо цього інциденту розпочалось слідство за статтями 115 і 140 Кримінального кодексу України – «Умисне вбивство» та «Неналежне виконання професійних обов’язків».

В секторі комунікації ГУНП Волинської області порадили звернутись за коментарем до Державної кримінально-виконавчої служби України, проте за телефоном, вказаним на офіційному сайті установи, зв’язатись з працівниками служби не вдалося.

Натомість факт смерті в стінах слідчого ізолятора чоловіка 1992 року народження ІА Волинські Новини підтвердив завідувач центральної оперативної диспетчерської Андрій Абрамов.

Читайте також:

Омбудсмен в шоці: український моряк розмовляв англійською з комісаром Ради Європи

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, НП, сізо, луцьк, смерть
В тему