3 Квітня 2019
Новини

 АЗС WOG відсудила сама в себе 260 мільйонів

 АЗС WOG відсудила сама в себе 260 мільйонів

Господарський суд Волинської області 27 березня задовольнив позов ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» до «Вест Ойл Груп» (в справі №903/825/18) та вирішив стягнути з відповідача на користь позивача 260 млн грн заборгованості за договором безпроцентної фінансової допомоги на зворотній основі №01/12/16-П від 01.12.2016.

Про це пише сайт «finance».

Спершу позовні вимоги ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» становили 460 млн грн, але зрештою були зменшені до 260 млн грн «у зв’язку з частковим погашенням боргу» на 200 млн грн.

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами ТОВ «Вест Ойл Груп» вказані Роман та Софія Єремеєви (діти покійного нардепа Ігоря Єремеєва), нардеп Степан Івахів та бізнесмен Сергій Лагур. Ці ж фізособи фігурують як кінцеві бенефіціари ТОВ «Нафтотрейд Ресурс». Вони контролюють мережу АЗС WOG.

Нагадаємо, що в рамках цієї справи Господарський суд Волинської області ухвалою від 12.11.2018 накладав арешт на 11 АЗС, які належать ТОВ «Вест Ойл Груп». «Альфа-Банк» подавав апеляційну скаргу на цю ухвалу, обґрунтовуючи її тим, що арештовано було майно, яке перебуває в його заставі.

Раніше Антимонопольний комітет України притягнув до відповідальності представників АЗС у зв’язку з порушенням ними правил газового ринку та вільної конкуренції. Зокрема, було порушено справу, за якою було залучено сім юросіб з групи «Надія», три юрособи з групи «WOG» і дві юрособи з групи «ОККО».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суд, азс, волинь
В тему