3 Квітня 2019
Новини

Знайшли тих, хто осквернив церкву в Луцьку на замовлення Росії – СБУ

Знайшли тих, хто осквернив церкву в Луцьку на замовлення Росії – СБУ

СБУ встановила осіб, які на замовлення російської сторони осквернили церкву в Луцьку.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією встановили осіб, які на замовлення російської сторони осквернили фасад храму Святих великомучеників Димитрія, мученика Нестора Солунських у Луцьку.

На початку березня, вночі, невідомі зловмисники розписали стіни храму сатанинськими знаками та провокаційними висловами. У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували, що мешканець Луцька через один із соціальних месенджерів отримав з незнайомого акаунта пропозицію осквернити храм ПЦУ в обласному центрі.

Замовник представився громадянином РФ та запропонував за виконання провокації грошову винагороду. Лучанин погодився виконати «роботу» та залучив до неї свого знайомого з Рівного. Молодики дочекалися ночі та розписали стіни храму згідно з отриманими інструкціями і зникли з місця злочину.

Зловмисники мали надіслати росіянину фотозвіт для отримання оплати. За інформацією спецслужби замовник планував використати фото перед виборами Президента для ілюстрації нібито нестабільності церковної та суспільно-політичної ситуації в Україні і неспроможності української влади забезпечити порядок в країні.

У межах кримінального провадження планується повідомлення зловмисникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 179 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, сбу, російські спецслужби, православна церква україни
В тему