29 Березня 2019
Новини

Українське озеро, в якому неможливо потонути

Українське озеро, в якому неможливо потонути

У Херсонській області України в районі Кінбурнської коси є унікальні озера, для яких рожевий колір є природним і постійним. В цих озерах не можливо потонути.

Про це повідомляє видання «funtime».

Там у воді ростуть корисні мікро-водорості, які виділяють особливу речовину, щоб вижити в солоній воді. Зокрема, на кордоні з окупованих Кримом розташоване цілюще Лемурійське озеро, вода і бруд якого за своїми властивостями не мають аналогів в Європі.  Вони співпадають за властивостями з складом Мертвого моря, розташованим між Ізраїлем, Йорданією і Палестинською Автономією.

В українському озері також неможливо потонути через величезну вмісту солі - до 300 грамів на літру води.

Але головне в іншому - озеро цілющий, воно лікує шкіру і суглоби. Вода в таких озерах насичена різними корисними елементами, які цілюще впливають на людський організм. Більш того повітря, земля і рослинність навколо також сприяють поліпшенню здоров'я. Тому рожеві озера Херсонщини - справжній розслабляючий курорт.

Нагадаємо, ми вже писали, що в Австралії озеро набуло рожевого забарвлення. Однак повітря в українському озері, на відміну від австралійського варіанта, ароматне і цілюще.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, водойми, херсон
В тему