22 Березня 2019
Новини

На Сумщині батько тримав на ланцюгу психічно хворого 30-річного сина

На Сумщині батько тримав на ланцюгу психічно хворого 30-річного сина

Поліція оголосила підозру чоловіку, котрий незаконно позбавляв хворого сина волі.

Аби 30-річний молодий чоловік не міг вийти з дому, 57-річний батько періодично приковував його ланцюгом за ногу до металевого ліжка. Свій вчинок пояснює тим, що син з народження має вади фізичного та психологічного здоров’я і може становити загрозу як для себе, так і для оточення, інформує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Про те, що чоловік тримає сина на залізному прив’язі, правоохоронців повідомили медики, котрі приїхали до будинку цієї родини за викликом.  Як з’ясувалось, у помешканні чоловіки проживають удвох. Після того, як три роки тому померла дружина господаря, батько періодично приковував сина за ногу до ліжка цепом, який закріплював замком. Свої дії чоловік пояснює тим, що син поводився агресивно і в такий спосіб він намагався його вгамовувати. Також він обмежував його волю, коли виходив з дому. Водночас до медиків по допомогу батько не звертався і належним чином за сином де доглядав.

Наразі стосовно батька відкрите кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене небезпечним для життя та здоров’я потерпілого способом, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань) КК України. Йому вже оголошено підозру про вчинення цього злочину. Слідчі готують клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. За таку «турботу» про дорослу дитину чоловіку загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Що ж стосується молодого чоловіка, то він наразі перебуває під наглядом медиків, і після всіх необхідних обстежень, найімовірніше, буде поміщений у відповідний спеціалізований медзаклад для подальшого лікування та реабілітації.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, утримання в неволі, суми
В тему