22 Березня 2019
Новини

Сергій Тарута підтримує на президентських виборах-2019 Юлію Тимошенко

Сергій Тарута підтримує на президентських виборах-2019 Юлію Тимошенко

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення було прийняте ним для створення потужної альтернативи діючому Президенту країни. Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію.

Політики відзначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна будувати лише за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків та прогресивного суспільства. Кандидати взяли на себе зобов’язання:

  • Припинити кровопролиття на Донбасі та об’єднати країну від Сходу і до Заходу;
  • Підготувати та прийняти нову Народну Конституцію України;
  • Імплементувати програмні напрацювання, викладені у Новій економічній стратегії та в Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030»;
  • Реалізувати Новий курс України.

Партія «Основа», як суб’єкт висунення Сергія Тарути кандидатом у президенти, підтримала таке рішення свого лідера. Як вважає лідер партії «Основа»  Сергій Тарута, вибори 31 березня – це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну.

«Сьогодні усім проукраїнським політикам треба об’єднатися, щоби створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади», – підкреслює Андрій Кулініч, голова Волинського осередку політичної партії «Основа».

«Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних українських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації усіх здорових політичних сил та створенні потужної альтернативи кандидату, який представляє корумповану та грабіжницьку владу», - акцентує Андрій Ніколаєнко, голова партії «Основа».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, сергій тарута, юлія тимошенко, вибори 2019
В тему