21 Березня 2019
Новини

Літній час в Україні: коли переводити стрілки годинника

Літній час в Україні: коли переводити стрілки годинника

Вже більше двадцяти років перехід на літній час в Україні відбувається в останню неділю березня і, відповідно, дати переходу щорічно змінюються.

У в 2019 році вона випадає якраз на останній день місяця, 31 березня, пише Космополітен.

Переводити стрілки годинника цього разу ми будемо в ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку: стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед.

«Якщо у тебе в телефону відключена автоматична функція переведення годинників, переведи стрілки на годину вперед ввечері – тоді тобі не потрібно буде прокидатися серед ночі і, в той же час, ти точно не загубишся в часі вранці», - йдеться у статті.

Лікарі стверджують, що, незважаючи на те, що в перші два тижні організм буде адаптуватися до переведення годинників, ніякого серйозного шкоди здоров’ю це не завдасть.

Так, люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, можуть страждати від головного болю, запаморочення, безсоння і почуття хронічної втоми. Щоб уникнути появи неприємних симптомів і допомогти організму легше адаптуватися до літнього часу, варто поберегти себе хоча б в перші кілька тижнів після переведення годинників (але ми, звичайно ж, радимо тобі берегти себе завжди) додержуватися правильного режиму сну і харчування, не перепрацьовувати, уникати стресів, частіше гуляти на свіжому повітрі і пити багато чистої води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикраси-контрацептиви як альтернатива протизаплідним таблеткам – вчені

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, літній час, цікаво знати
В тему