20 Березня 2019
Новини

Троє на одного: хто за і проти чинного президента

Троє на одного: хто за і проти чинного президента

Олігархи Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін допомагають конкурентам Петра Порошенка перемогти на президентських виборах.

Про це йдеться в статті журналіста Романа Романюка, - пише «etcetera».

Телеканал Коломойського «1+1» давно критикує діяльність глави держави. Нещодавно атакувати Банкову почав і канал «Інтер», що належить Фірташу та Льовочкіну. Зокрема, по ньому показують акції «Нацкорпусу» Андрія Білецького.

«Якщо не брати до уваги Коломойського і Фірташа, то інші нам не заважають. Тобто і не воюють проти нас, але і не допомагають. Це буде точне формулювання», – повідомив один з представників штабу Президента.

У публікації наголошується, що медійним союзником глави держави залишається Віктор Медведчук.

«Цікава історія. Його патрон і кум (Володимир Путін) вимагає знищити цього Порошенка, а Вітя його приховано підтримує», – повідомили в оточенні Медведчука.

Крім того, лояльним до Петра Порошенка залишається Рінат Ахметов.

«Треба розуміти, що насправді в країні залишилося двоє олігархів. Людей, які мають системний доступ до державних ресурсів, усього пара – Порошенко і Рінат Ахметов. Більше на країні не заробляє ніхто», – заявив журналістам один з тих, кого прийнято називати олігархами.

Нагадаємо, ми вже писали, що 60% «політичних інвестицій» Ахметова йдуть на підтримку чинного глави держави, 30% – на лідера Радикальної партії і до 10% – на кандидата від «Опозиційного блоку».


Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, олігархи, підтримка, вибори, петро порошенко, президент, рінат ахметов, дмитро фірташ
В тему