17 Березня 2019
Новини

На Луганщині п’яна бабуся вигнала на вулицю 4-річного онука: дитина була боса

На Луганщині п’яна бабуся вигнала на вулицю 4-річного онука: дитина була боса

На Луганщині п’яна бабуся насварила свого 4-річного онука , а потім виставила його за двері, навіть не помітивши, що дитина була без взуття.

Так,  до Лисичанського відділу поліції зателефонувала місцева мешканка та розповіла про це знущання над дитиною – повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

На пошуки хлопчика негайно був орієнтований весь особовий склад Лисичанського відділу поліції, додані сили та патрульні наряди. Під час поквартирного обходу поліцейські встановили місцезнаходження дитини. Хлопчик перебував у сусіда, який його приютив.

Під час з’ясування обставин поліцейські встановили, що 26-річна  матір хлопчика залишила сина у 61-річної бабусі, яка через сильний стан алкогольного сп’яніння насварила дитину та виставили хлопчика у легкому одязі, без взуття у під’їзд.

У зв’язку з тим, що  родина хлопчика перебуває на обліку служби у справах дітей, матір не працює, зловживає алкогольними напоями та вже неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Саме тому було прийнято рішення про вилучення малолітнього з родини та поміщення його до центру соціально-психологічної реабілітації.

Відносно матері хлопчика складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». У відношенні бабусі вирішується питання про притягнення її до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї».

Дитина вилучена з родини та поміщена до центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лисичанськ.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, патрульна поліція, алкоголь, луганськ, діти
В тему