16 Березня 2019
Новини

Оригінальна молитва «Отче наш» втілює бажання та «творить чудеса»

Оригінальна молитва «Отче наш» втілює бажання та  «творить чудеса»

Якщо проговорити молитву «Отче наш» оригінальною, тобто, арамейською мовою, ваші бажання втіляться в життя.

 Проте  існуючі переклади молитви не зовсім точні, тому молитва і позбавлена  своєї чудодійної сили. Про це заявив маг ведичної традиції Ігор Мехеда – пише politeka.

Так, маг ведичної традиції Ігор Мехеда вірить, що молитва «Отче наш» арамейською мовою – в тому вигляді, в якому вона була дана Ісусом Христом – могла творити чудеса. А її пізні неточні переклади, в тому числі давньогрецький, спотворили первісний зміст, тому молитва більше не творить «глобальних чудес».

Мехеда, проаналізувавши рішення Папи Римського Франциска змінити один рядок молитви «Отче наш» і, погодивши її з більш коректним перекладом з давньогрецької мови, з’ясував, що первісна молитва арамейською мовою була здатна творити чудеса.

Він знайшов докази цього в Новому завіті, де описані чудеса і зцілення, творені за допомогою цієї молитви апостолами. Крім того, апостол Андрій Первозванний «вільно спілкувався з волхвами при подорожі по Дніпру «з варяг у греки», що також можна віднести до розряду чудес.

«У головних молитвах всіх релігій і духовних навчань землі міститься ключ до входу в Ядро. Тому, хто знайде цей вхід буде доступно швидке виконання всіх задумів в нашому земному світі. Від самого початку молитва «Отче наш», написана арамейською мовою, такими параметрами володіла», – пояснив Ігор Мехеда.

Далі маг уточнив, що в езотериці мається на увазі під цим «Ядром».

«Всім відомий термін психоаналізу, введений в роботах Карла Юнга – «колективне несвідоме людство». Юнг вмів працювати з цим колективним несвідомим, зокрема, завдяки цьому він передбачав і передчував Другу світову війну, про що і писав у своїх роботах. Так само, як існує колективне несвідоме людства, існує і колективне несвідоме всього живого на Землі, несвідоме самої планети як живого і розумної істоти, а далі – Сонця, Сонячної системи, галактики, всесвіту і всіх існуючих всесвітів. Несвідоме всіх існуючих всесвітів в європейських езотеричних доктринах називають Ядром Всесвіту, або просто Ядром. Воно задає поштовх усім явищам у всесвіті», – розповів Мехеда.

За переконанням Ігоря, саме це Ядро виконує будь-які бажання.

«Якщо людина хоче, щоб в його житті виповнилося щось, він загадує бажання – створює думкоформу здійснення бажаного. Ця думкоформа спочатку існує у свідомості, потім спускається в несвідоме людини, звідти – в колективне несвідоме людства, звідти – в колективне несвідоме всього живого на Землі … і так далі до Ядра. Коли думкоформа потрапляє в Ядро, вона втілюється в реальному Всесвіті», – уточнив він.

Ігор Мехеда вірить, що завданням засновників всіх світових релігій було створення молитви, яка була б «прямим і швидким доступом в Ядро».

«Отче Наш» арамейською є ключем до доступу в Ядро», – переконаний він.

Все ж маг попередив, що «арамейського тексту зараз немає, а давньогрецька копія могла бути переведена неправильно», – визнав маг. У цьому контексті він нагадав про відомі помилки в перекладах Біблії, наприклад, коли слово «канат» було переведено як «верблюд», а фраза «обличчя його світилося» перетворилася в фразу «обличчя його було рогате».

Так «сучасна молитва може серйозно відрізняться від первісної, тому в наш час глобальних чудес не відбувається».

«Тим цікавіше сучасним фахівцям знайти арамейський текст. Тим більше що молитва “Отче наш” має те ж смислове навантаження, що і молитва фараона Ехнатона до Бога Атона в стародавньому Єгипті, що і індуїстська мантра «Гаятрі», – сказав він.

Варто відзначити, що на переконання мага «робоча» версія молитви «Отче наш» існує понині.

«Є легенда, що Андрій Первозванний під час свого візиту в древній Київ посвятив у християнство всіх бажаючих. І вони, передаючи вчення, збереглися до моменту прийняття християнства від Візантії. Але візантійський варіант настільки відрізнявся від Андріївського, що між ними виникли протиріччя. Християни, присвячені Андрієм, були змушені піти в катакомби, рятуючись від переслідувань. Існують вони і понині. Легенди кажуть, що саме у них зберіглася дієва версія «Отче наш». Мені довелося зустрічатися з людьми, які за допомогою тієї молитви могли робити неймовірні речі – і для себе, і для оточуючих», – додав Мехеда.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, молитва, як писати побажання, отче наш
В тему