15 Березня 2019
Новини

Чому влада не озвучує реальну цифру прожиткового мінімуму?

Чому влада не озвучує реальну цифру прожиткового мінімуму?

Депутати вважають, що одному здоровому українцю з 1 січня 2019 року достатньо 1921 грн на місяць.

А тому, хто втратив працездатність – ще менше, а саме 1497 грн.

Кандидат у Президенти Сергій Тарута не раз в публічних виступах називав ці суми «знущанням над людьми» і завжди голосував проти такого «бюджету вимирання України».

«Навіть у найбідніших країнах Східної Європи встановлюють реальний прожитковий мінімум на рівні 200-300 доларів, тому що лише на таку суму можна забезпечити себе хоча би хоча б мінімальним харчуванням, одягом, ліками». – пояснює Сергій Тарута.

«Прожитковий мінімум – цифра зовсім не формальна», - пояснює юрист, голова Волинського осередку партії «Основа», Андрій Кулініч, - «Виходячи з прожиткового мінімуму призначаються різні соціальні виплати – мінімальна пенсія, стипендії, виплати по безробіттю, аліменти».

Читайте також:

Сергій Тарута категорично не погоджується з нинішньою владою, і в якості кандидата в Президенти бере на себе зобов’язання швидко виправити ситуацію. Команда Тарути провела усі необхідні розрахунки і переконані, що українська економіка здатна призначити прожитковий мінімум, виходячи з двох фактичних прожиткових мінімумів – у розмірі 8696 грн.

Коли Тарута каже, що порахував щось, йому можна на 100% вірити. У цього кандидата, на відміну від більшості інших, за плечима величезний досвід роботи у реальній економіці, а також досвід управління великими підприємствами.

Але всі ці заходи – як, наприклад, перехід від прожиткового мінімуму до активного прожиткового мінімуму – будуть лише першими реальними кроками Тарути після приходу до влади. Запрацює країна – запрацює і програма стрімкого економічного зростання, розроблена Тарутою з провідними вченими України.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, сергій тарута, вибори 2019, прожитковий мінімум
В тему