14 Березня 2019
Новини

Фреймут поділилась, як підчепити принца: бездоганно прати шкарпетки

Фреймут поділилась, як підчепити принца: бездоганно прати шкарпетки

Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут ну просто обожнює привертати до себе увагу різними способами в Instagram і Facebook.

І от днями знаменитість вирішила розкрити секрет власного успіху, породивши черговий «перл» про модерну успішну жінку, передає «Прикарпаття.онлайн».

Як виявилось, артистка зовсім не боїться працювати руками: і шкарпетки дітям випере, і килими може почистити, а ось ледачих людей просто зневажає. «Успіх завжди ручної роботи! Потрібно любити працювати й робити все добросовісно. Я спостерігала за успішними людьми. Вони все роблять ідеально, навіть підлогу миють, наче на конкурсі. Мій сусід – мультимільйонер, а може, й мільярдер. А ще двадцять років тому працював двірником і не мав де жити. Він і зараз виходить зі свого палацу – і садить квіточки, по траві в бахілах чомусь ходить, можливо, щоб не вимастити ту траву. Він любить працювати якісно. Я теж ніколи не цуралася і не цураюся праці. Якщо перу дітям шкарпетки – то бездоганно; якщо чищу хідник – то ліпше за хімчистку. Я знаю, що сила в деталях і в глибині. Лінивим та поверхневим особам успіх не дістається!» – поділилася мудрістю Фреймут.

Шанувальники не пройшли повз: «Погоджуюся», «Підтримую», «Все на совість роблю, та до мільйона ще довгенько», «100%!!!». 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Таблоїд, ольга фреймут
В тему