6 Березня 2019
Новини

В кремлівських пропагандистів істерика через «бандерівську згущенку»

В кремлівських пропагандистів істерика через «бандерівську згущенку»

Топ-пропагандисти Кремля Володимир Соловйов і «зливний бачок» Ольга Скабєєва, наче бик на червону шмату, зреагували на креативні подарунки для бійців Збройних сил України до 8 Березня.

Йдеться про набори згущеного молока, на етикетках якого будуть зображені портрети відомих українських націоналісток. Неадекватну реакцію на такий маркетинговий хід рупор путінського режиму продемонстрував в ефірі своєї програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1» (відео – у кінці матеріалу), передає «Оглядач».

«Націоналісти вже налаштувалися на новий Майдан, радикали захоплюють храми канонічної церкви, знесений у Львові пам’ятник радянським воїнам хочуть відправити у Музей терору, а українських військових привітають з 8 Березня банками згущеного молока із зображенням дружини Бандери! Що ще вони не зроблять, щоб знищити країну?!» – скипів Соловйов.

Скабєєва також не змогла пройти повз яскравий презент для українських бійців і запостила фото згущеного молока на своєму Telegram-каналі.

Відзначимо, що, крім дружини лідера ОУН Степана Бандери, на сувенірній солодкій продукції зобразять також жінок командира УПА Романа Шухевича, гетьмана Павла Скоропадського і письменника Михайла Коцюбинського. Крім того, як пише Gazeta.ua, на етикетці буде міститися їхня коротка біографія.

Ця лімітована серія буде відправлена українським захисникам на Донбас. Так автори ідеї хочуть нагадати чоловікам про роль жінок в історії України.

«8 березня в медіапросторі зазвичай згадують Розу Люксембург, Клару Цеткін і Софію Ковалевську. Забувають про українських жінок, які безпосередньо впливали на хід історії України. Ми вирішили нагадати про тих, хто опинився дещо в тіні відомих чоловіків. Ярослава Бандера була членом Асоціації українських студентських організацій у Польщі до 1939 року. Наталія Березинська-Шухевич рятувала єврейських дітей від німецьких загарбників. Віра Коцюбинська заснувала першу українську школу в Чернігові. Олександра Скоропадська підтримувала чоловіка в еміграції, взяла на себе весь побут і написала книгу, присвячену генеалогії Скоропадських», – розповів голова наглядової ради молочного комбінату Валентин Запорощук.

Дизайн і концепцію проекту створила команда українського креативного агентства, яке перед тим розробило «Бойову згущенку» для ЗСУ.

Серія згущеного молока, присвячена видатним жінкам України, є винятково сувенірною. Її не продаватимуть у магазинах, а передадуть військовим.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, ольга скабєєва, росія, Відео
В тему