5 Березня 2019
Новини

Військових на Рівненщині лікує іконопис

Військових на Рівненщині лікує іконопис

Військових на Рівненщині лікують методом арт-терапії.

Про це повідомило Інформагентство Міноборони.

«У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни відбулося вже чотири заняття з іконопису для військових пацієнтів, які перебувають на лікуванні у центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравми цього медичного закладу», - розповів капітан Міноборони Олексій Мосейченок.

Проект «Сакральний малюнок на склі» у якості методу психологічного та фізичного відновлення запропонував лучанин Руслан Кашаюк, який наразі теж проходить лікування у госпіталі.

«Руслан – доброволець з батальйону «Айдар». Він знає на собі дію цього сакрального мистецтва і щиро ділиться цим надбанням з усіма охочими, адже в свій час з його допомогою зміг вийти з важкого фізичного та психологічного стану після поранення та важкої контузії», - йдеться у повідомленні.

Матеріали для робіт допомогли закупити волонтери.

«Це вже стало моїм життям і має особливе значення, адже діє за принципом «рівний – рівному, побратим – побратиму», – розповідає Руслан. – Хлопці краще йдуть на контакт з тим, хто пройшов те саме горнило, що й вони. Я бачу, з яким трепетом вони малюють, і це не просто малювання, а ще й молитва – в кожного своя, тиха й непомітна».

Це вже третій майстер-клас у стінах реабілітаційного центру. По завершенні проекту у госпіталі планується проведення виставки, до складу якої увійде близько 40 робіт.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, суспільство, лікування, армія, рівне
В тему