4 Березня 2019
Новини

Три місяці на схуднення: поліцейських звільняють через зайву вагу

Три місяці на схуднення: поліцейських звільняють через зайву вагу
Президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв розкритикував співробітників міністерства внутрішніх справ за зайву вагу і дав їм «від трьох до шести місяців» на схуднення.

Про це повідомляє Радіо Свобода

«Нам не потрібен офіцер, співробітник органів внутрішніх справ з надмірною вагою. Як в такому стані він зможе ловити злочинців? Хай займається спортом. Це потрібно не для мене, а для їх здоров'я. Ми дамо їм час: три або шість місяців - нехай за цей час приведуть себе в порядок і скинуть зайву вагу», - зазначив глава Узбекистану. 

Мірзієєв, заявив, що зайва вага - наслідок малорухливого способу життя і результат неправильного харчування.

«Половина населення Узбекистану має зайву вагу. У 46% - підвищений вміст холестерину в крові, у 31% - високий кров'яний тиск», - наголосив президент.

Після цього виступу з'явилися повідомлення про те, що низка державних установ Узбекистану вимагають від своїх співробітників терміново схуднути, а в деяких держорганізаціях співробітникам роздавали внутрішні інструкції з приводу приведення ваги в норму.

Раніше МВС Таджикистану звільнило 10 міліціонерів через те, що вони не змогли скинути зайву вагу. Ще понад 100 міліціонерів отримали попередження.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, схуднення, вага, поліція
В тему